Archive | doradztwo

Foldery to idealne źródła reklamy

Foldery bywają idealnym nośnikiem marketingu mieszczącym się pod względem potencjału pomiędzy podstawową, jednostkową ulotką a dużą, wielostronicową broszurą.
Wielka ulotka już poprzez sam swój rozmiar przynosi wiele oryginalnych możliwości i jako wyrób nieco większej klasy robi także absolutnie inne doznanie na odbiorcach.

Dlaczego opłaca się inwestować w reklamę na dużych wyświetlaczach? Jakie można wymienić plusy takiego rozwiązania?

Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez reklamy. Reklama pełni funkcję informacyjną i perswazyjną, lecz przede wszystkim powinna odróżniać od konkurencji. Rynek jest dość przesycony, sporo firm proponuje te same produkty, wiec musimy się czymś wyróżnić.

Promocja na ogromnym ekranie – czyli kilka słów na temat telebimów

Nasza rzeczywistość rozwija się na wielu płaszczyznach. Ludzka mentalność cechuje się tym, że każdy z nas nieprzerwanie stara się wypatrywać rozwiązań udoskonalających wszystkie dziedziny życia. Z tego też względu ciągle jesteśmy zaskakiwani nowinkami technologicznymi, które tym samym bardzo momentalnie oddziałują na formę naszej codzienności.

Nowoczesne lustrzanki cyfrowe na współczesnym rynku fotografii

Ceny aparatów są dzisiaj relatywnie niskie, w związku z tym w zasadzie każda osoba jest w stanie sobie pozwolić na ich zakup. Rynek oferuje pod tym względem zróżnicowany asortyment, a aparaty to znakomite narzędzia dające możliwość na uchwycenie ważnych chwil. Jak jednak wybrać sprzęt, który będzie naprawdę zadowalający? Jakie cechy są niezaprzeczalną koniecznością, żeby aparat cyfrowy sprostał posiadanym potrzebom?