W jaki sposób postawić tablicę reklamową

Najnowocześniejsza reklama w postaci ogromnych tablic reklamowych emitujących zmienne treści reklamowe cieszy się ostatnimi czasy ogromnym powodzeniem. Jest to możliwe dzięki technologii LED. Jak zamieścić reklamę naszej firmy bądź produktów na tak zwanym telebimie? Opcje są dwie; możemy oczywiście taki telebim wynająć, ale jeżeli dysponujemy odpowiednim do tego miejscem – warto zainwestować we własny telebim.

billboard reklamowy

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Inwestycja w telebim może być zrealizowana tak na gruncie prywatnym inwestora jak też na gruncie wydzierżawionym. Dobrze jest zawrzeć z posiadaczem działki umowę zwaną warunkową na kupno lub dzierżawę gruntu, która wejdzie w życie dopiero po uzyskaniu stosownych pozwoleń na tę inwestycję. Umowę najmu warto nawiązać na jak najdłuższy okres, tak byśmy zdołali bez problemu funkcjonować korzystając z coraz większej popularności naszego telebimu.

Szukasz ciekawych informacji na opisywany temat? To świetna chwila, gdyż został przygotowany polecany serwis www (www.laccery.com/pl-pl/odbojnice-nierdzewne.html), który posiada ważne dane na taki temat.

Tego typu umowy na ogół podpisuje się na okres od trzech do dziesięciu lat. Zobacz: .

telebimy reklamowe nocą

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com

Lokalizacja pod telebim musi spełnić dwa główne kryteria: atrakcyjna lokalizacja jak też zapewnienie zasilania w energię elektryczną. Najbardziej odpowiednią jest lokalizacja przy dużych skupiskach ludzi, tj. centra miast, blokowiska, także usytuowanie przy rondach, przy obiektach tj.: hipermarkety, stacje benzynowe, itp.. Ważna jest również odpowiednia widoczność telebimu (brak elementów architektury zasłaniających przedstawiane treści ).

Jeśli masz ochotę zgłębić więcej materiałów na opisywany temat, to użyj strony, na której znajdziesz podobne dane – po prostu kliknij tutaj.

Inspiracje tu: .

Instalację jak też podłączenie zabezpieczeń winien zrealizować instalator z właściwymi uprawnieniami według zaordynowań fabrykanta zabezpieczeń jak też aktualnych przepisów prawna. Należy pamiętać o tym, że żaden wariant zabezpieczeń nie zagwarantuje nam całkowitej eliminacji ryzyka związanego z następowaniem przepięć, lecz jedynie ryzyko to minimalizuje.

Telebimy konstrukcja których nie jest trwale związana z podłożem fundamentem możemy zamontować na podstawie zgłoszenia zamiaru zrealizowania prac budowlanych we właściwym Starostwie Powiatowym (dział architektury). Do zameldowania zamiaru wykonania prac budowlanych trzeba dołączyć: mapkę sytuacyjną obiektu, krótki opis realizowanych robót, krótki opis tablicy reklamowej jak też akt własności gruntu (lub umowę najmu). Jeśli natomiast telebim będzie na stałe związany z podłożem nieodzowny będzie projekt i zezwolenie na budowę.