Wieloletnia oraz zalecana Spółdzielnia Usługowo – Handlowa „Jedność”

Spółdzielnia Usługowo – Handlowa „Jedność” to firma, która na rynku działa bardzo długi czas, gdyż swoją działalność poczęła dużo lat temu i aktualnie działa na bardzo szeroką skalę przewodząc działalność handlową, gospodarczą oraz także usługową.

Wysoka jakość produktów

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Firma jednosc zajmuje się modernizowaniem oraz ulepszaniem rozlicznych placówek handlowych, dba o modyfikowanie ich do najwyższych potrzeb swoich Klientów, ponadto dostosowuje je też do aktualnie obowiązujących standardów Unii Europejskiej. Personel tej firmy ma szerokie doświadczenie oraz także duże kwalifikacje, w związku z tym wszelki pracownik pracujący dla marki jednosc jest znakomicie przygotowywany do realizowania swojej pracy i świetnie wywiązuje się z zleconych mu zadań i obowiązków.Firmowa jedność! .Firma zajmuje się wieloma zadaniami, między innymi oferuje swoim Kontrahentom różnorodne pociągające degustacje, interesujące konkursy lub też liczne promocje, które cieszą się ogromną popularnością wśród niezwykle szerokiego grona Klientów.

Firma oferuje niesłychanie obszerny asortyment licznych wyrobów cukierniczych i piekarniczych, które są sporządzane tradycyjną metodą, dzięki czemu cechuje je szczególny aromat i doskonały smak. Są one sporządzane z głęboką sumiennością, wskutek tego zachwycają swoich Klientów wspaniałym smakiem i czarownym aromatem. Wyrobów firmy jednosc wolno uszczknąć na rozlicznych targach promocyjnych bądź też w trakcie imprez lokalnych, właśnie na tego rodzaju wydarzeniach firma prężnie wyróżnia swoje wyroby.

Powinno się dodać o tym, iż firma jednosc pozyskała za swoją działalność i przepyszne wyroby sporo nagród oraz mnogich wyróżnień, przykładowo w roku 2004 uzyskała ona nagrodę „Złotego Liścia” – była to najważniejsza dopuszczalna do zdobycia nagroda za ekspozycję targową, z kolei w roku 2008 firma uzyskała certyfikat Śląskiego Znaku Jakości na chleb pszenny. Zobacz więcej ..

To zaledwie nieco przykładów mnogich nagród i wyróżnień, które swoją pracochłonną pracą osiągnęła Spółdzielnia Jedność.