Drukowanie wizytówek nie musi kosztować kroci

Obecnie wizytówki są nieodłączną częścią reklamy. Wizytówka służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znamiennie upraszcza kontakty interpersonalne. Jest nieodzownym elementem w pracy i życiu wizytówka to taka, która zezwala stwierdzić kogo reprezentuje i jak się z tą osobą skontaktować. Przy zgromadzeniach firmowych wizytówki wymienia się z reguły na początku zebrania, przy towarzyskich na zakończenie spotkania. Logicznym motywowaniem tej reguły jest fakt, że przy zebraniu firmowym najlepiej na samym początku wyznaczyć tytuły i hierarchię osób, które się spotykają, co uprości porozumiewanie się i przebieg spotkania.

wizytówki

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Normą jest, że wizytówki budowlane powinny zawierać imię i nazwisko, poniżej zajmowane stanowisko, w dolnych narożnikach wizytówki nazwę i adres lokalizacji firmy, oraz numery telefonów i adres e-mail – każda firma budowlana powinna mieć wizytówki. Logo firmy zamieszcza się albo w centrum wizytówki, nad imieniem i nazwiskiem, ewentualnie przy danych adresowych.

Czy nasz tekst wydaje Ci się ciekawy? Masz ochotę zgłębić więcej treści na ten temat? Zatem idź tu software house warszawa i czytaj nowy wpis.

Wizytówka biznesowa winna być drukowana na jednej stronie, na twardym kartoniku, najlepiej białym. Strona zadrukowana wizytówki może posiadać fakturę równą, bądź porowatą, dekoracyjną, jednak nie zwracającą nadmiernie uwagi. Strona spodnia powinna być pusta, gdyż wykorzystuje się ją do prawdopodobnej korespondencji, bądź napisania wiadomości przekazanych dla osób zamieniających wizytówki.

Powinno się pamiętać o wizytówkach elektronicznych, automatycznie dodawanych do e-maili. To pożyteczna forma przypominania osobistych służbowych danych. Nie trzeba spajać na wizytówce informacji związanych zajęciem z osobistymi. Są jednakże przypadki szczególne, gdy ktoś posługuje się danymi prywatnymi w zamiarach zawodowych.

Wizytówki taxi, czy doktora ma prawo zestawiać te czynniki, gdyż ujawnia, że osoby zdołają być osiągalne w każdej chwili – przykładowe wizytówki dla taksówkarzy. Dane na wizytówce powinny być drukowane jednym odcieniem, z reguły jest to czerń, czasem granatowy, czy też ciemnoszary.Należycie wydrukowana wizytówka musi być przede wszystkim przejrzysta, dobrze sporządzona, czysta. Nie jest w dobrym stylu także rozdawanie swoich biletów wizytowych wszędzie, ani wręczenia jednej osobie paru wizytówek.