Dlaczego opłaca się inwestować w reklamę na dużych wyświetlaczach? Jakie można wymienić plusy takiego rozwiązania?

Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez reklamy. Reklama ma funkcję informującą i perswazyjną, ale przede wszystkim powinna odróżniać od konkurencji. Rynek jest dość przesycony, sporo firm oferuje takie same produkty, wiec trzeba się jakoś odróżnić.

Każda reklama powinna być dobrze przemyślana. Najważniejsze to dobrać odpowiedni przekaz do grupy docelowej. Dlatego wiec inaczej muszą być reklamowane zabawki dla dzieci, a w inny sposób kosmetyki dla pań w kwiecie wieku. To podstawa, o jakiej musi wiedzieć każda osoba, która zaczyna tworzyć reklamę. Jak się okazuje teoria jest ważna i trzeba ją znać, ale jeszcze ważniejsze jest stałe obserwowanie zachodzących trendów.

Nowa strona, która posiada wiadomości na poniższy temat da Ci szansę, by pogłębić znajomość rzeczy. To istotne, więc kliknij tutaj (http://sol-drogowa.pl/pl/sol-drogowa/o-soli-drogowej) i wyczytaj sporo treści.

A te pokazują, iż w dobie digitalizacji reklama pisana nie wydaje się być tak dobra jak jeszcze parę lat temu.

telebim

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com

Lepszym rozwiązaniem okazuje się reklamowanie się na telebimie. Ankietowane osoby wypowiadają się jasno, iż te forma reklamy bardziej zwracają uwagę ludzi. Na pewno czynią to lepiej aniżeli standardowe billboardy. Telebimy też gwarantują, iż nasza reklama będzie widoczna cały czas, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, o różnej porze dnia oraz nocy, w różnych warunkach pogodowych. Telebimy nie są podatne na warunki atmosferyczne, dlatego nie będą zamoczone albo zabłocone, a to sprawia, iż zagwarantowany jest prawdziwie żywy obraz. Bardzo ważne znaczenie ma jednakże to, który telebim wybierzemy i jaka to będzie lokalizacja. Rzecz jasna, im bardziej popularne miejsce, tym lepiej. Dlatego dobrym wyborem będzie telebim firmy Medas.

W Warszawie będą to okolic Pałacu Kultury i Nauki, we Wrocławiu centrum miasta, a jeśli Gdynia, to na pewno telebim Gdynia Skwer Kościuszki. Bardzo dobrymi punktami na postawienie takich przestrzeni reklamowych są też centra handlowe większych metropolii, w których o każdej porze dnia jest bardzo dużo ludzi. Przed zakupem telebimu trzeba dowiedzieć się ile kosztują. Dzisiaj telebimy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a ich liczba wciąż wzrasta. Na rynku jest wiele firm, które proponują wynajem takiego sprzętu. Łatwo w związku z tym odszukać najlepszą dla nas ofertę. Pamiętać należy, że telebimy to doskonała alternatywa dla billboardów, bo gwarantują nam, że przekaz na pewno dotrze do grupy docelowej produktu albo usług. Najistotniejsze jest jednak, by zająć najbardziej dogodną lokalizację.