Bramki obrotowe ochraniają przed niepowołanymi osobami

Kontrola dostępu zezwala zapanować nad tłumem

Czasem aby gdzieś wejść trzeba uiścić właściwą opłatę, lecz gdy pojawi się dużo ludzi, to trudno wszystkich upilnować oraz nie dopuścić do nieprawidłowego wejścia.

kontrola dostępu i bramki obrotowe

Autor: Tim Adams
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to wykonywana okazuje się być kontrola dostępu, gdzie odpowiednie bramki są zamknięte i otwierają się wyłącznie, kiedy kasjer naciśnie właściwy guzik, lub jeżeli klient przysunie do danej bramki kluczyk otwierający mu przejście. Co więcej powinniśmy wiedzieć, że taka kontrola zezwala na sprawdzenie ile osób zachodzi do danego obiektu w ustalonym okresie, co oferuje gwarancję, że w środku nie będzie więcej osób, aniżeli zezwala na to wielkość pomieszczenia, a takie coś okazuje się być ważne przy spotkaniach, które radują się sporą popularnością.

Źródło artykułu –

Bramki obrotowe są świetnym pomysłem

Gdy wejścia na basen albo ogólnie wejścia za kasy bronią bramki poziome, to może się okazać, że ktoś wykorzysta ogólne zamieszanie i da radę przecisnąć się między nimi. Dlatego świetnym pomysłem są tu bramki obrotowe, by przez nie przejść musimy wejść pomiędzy dwoma ramionami takiej bramki, przyłożyć odpowiedni kluczyk, a później przemieszczać się wraz z ramieniem bramki, w którym pomieścić ma szansę się tylko jedna osoba. To wszystko właśnie spowoduje, że nikt kolejny nie posiada możliwości się tędy dostać, a to eliminuje ewentualność dostania się do środka kogoś, kto za to przejście nie zapłacił.


Takie ograniczenia są konieczne

bramka obrotowa

Kiedy wejście okazuje się być odpłatne, lub kiedy nie da się przepuścić nazbyt sporej liczby osób w jednej chwili, to wciąż należy się namyślić, który rodzaj bramki będzie najlepszy.

Jeżeli interesuje Cię tematyka poruszana w tym artykule, sprawdź pełną ofertę (http://mechanika-service.com/osprzet-do-wozkow-widlowych), a na pewno okaże się ona dla Ciebie warta zainteresowania.

Im bardziej zależy nam na uniemożliwieniu dostania się do środka komuś, kto nie powinien się tam znaleźć, tym szczelniejsze powinny okazać się nasze bramki oraz cięższe do przejścia bez posiadania odpowiednich upoważnień w postaci odpowiedniego kluczyka z kodem.