Skanowanie 3D cieszy się wielkim zainteresowaniem

Czy patrzyliśmy jak wygląda skanowanie 3D?. Świat technologii tak szybko się zmienia, że czasem nawet nie podążamy za wszystkimi nowościami, które się zjawiają.

Dlatego warto na chwilę się zatrzymać i zobaczyć, jakie ewentualności okazują się być nam już oferowane i z czego możemy korzystać, nie tylko w zawodzie.

Jeśli opisywany wątek Cię fascynuje i poszukujesz więcej informacji, to po przejściu na stronę (https://www.logintrade.pl/aukcje-elektroniczne) odnajdziesz ich mnóstwo – będą one zbliżone tematycznie, ale tak samo ciekawe.

Obecnie ciekawą propozycją będzie skanowanie (www.efematic.pl/) 3D, a zatem takie skanowanie, w którym skan na ekranie pojawia się nie w dwuwymiarowej formie, lecz właśnie w strukturze przestrzennej, dzięki czemu możemy go podziwiać z każdej strony. Takie skanowanie pozwala na przeniesienie naszej osoby do świata wirtualnego, przez co bohater jakiejś gry może być po prostu nami. To powoduje, że takie skanowanie raduje się dużo większym zainteresowaniem, a znaczna część osób zaczyna dostrzegać zalety takiego rozwiązania.

Należy się zdecydować na wydruk 3d

druk 3d

Autor: Carlos Pacheco
Źródło: http://www.flickr.com

Znacznie częściej słyszy się o druku w formie 3d, o tym, że już niedługo każdy będzie mógł posiadać taką drukarkę oraz będzie mógł sobie drukować trójwymiarowy koszyk, długopis, albo zabawkę. To wszystko brzmi wspaniale, ale warto powiedzieć, że wydruk 3d może okazać się wykorzystany także w medycynie, a zwłaszcza w ginekologii. Jeżeli pani okazuje się być w ciąży oraz przybywa na zrobienie USG 3d, da się przenosić obraz jej maleństwa na drukarkę, a ta wydrukuje nam wizerunek dziecka w formie rzeźby. Takie rozwiązanie jest niesamowite szczególnie dla kobiet niewidomych, które nie mają szansy oglądania własnych maluszków na ekranie, a które dzięki takiemu wydrukowi mogą poznać wygląd maluszka jeszcze przed jego narodzeniem.

Wykorzystujmy z tych nowości

Od czasu do czasu nawet nie wydajemy sobie sprawy z tego, jak nowoczesna technologia ma szansę pozytywnie wpływać na nasze życie. Trzeba korzystać z tych wszelkich ułatwień, ponieważ ma szansę się okazać, że to właśnie dzięki nim będziemy mogli wypełnić niektóre marzenia, które do tej chwili okazywały się dla nas niedostępne. Niektóre takie wizje mogą mieć nieprawdopodobne zastosowania, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli.