Tag Archives | Promocja

Skuteczne materiały reklamujące

Materiały POS to jeden z reguły używanych metod promocji artykułów za pomocą różnorodnych nośników reklamowych. Ów sposób reklamy jest niezwykle efektywny, ponieważ posiada bezpośredni kontakt z prawdopodobnym nabywcą. To duża gama funkcjonalnych nośników reklamowych małego i przeciętnego rozmiaru, odnajdująca wykorzystanie w toku promocji marki, towaru, albo usługi w punkcie sprzedaży.

Jak stworzyć dobrą reklamę, tak, aby przyciągała jak największą liczbę przyszłych nabywców?

Obecnie kiedy reklama stała się jednym z głównych środków, które pozwalają nam promocję danego artykułu, zauważamy jej rosnący zasięg – to właśnie dzięki niej potencjalni nabywcy coraz częściej wybierają dany artykuł. Z pewnością wielu z nas ciekawi jak to się robi, że prosta reklama posiada taką siłę i sprawia, że nagle tłumy wybierają się do supermarketu, aby zakupić wypromowany produkt. Warto zatem wiedzieć jak taka reklama winna być zbudowana, aby spełniać powierzoną jej funkcję.

Jak skutecznie zaplanować event

Czy wyznaczono cię bądź sam się wyznaczyłeś do zaaranżowania eventu promocyjnego? Niestety nie masz bladego pojęcia w jaki sposób się do tego wziąć? Obojętnie czy jest to twój pierwszy, czy też dziesiąty event, czy organizujesz skromne spotkanie, czy może akcję na tysiąc osób są pewne fundamentalne reguły, które sprawdzają się zawsze.

W jaki sposób zaprojektować należyte wizytówki firmowe?

Myślenie stereotypowe to bilet wizytowy w postaci kartoniku o rozmiarach 85×55 mm, zadrukowanego z jednej względnie z obu stron twoimi danymi kontaktowymi oraz danymi przedsiębiorstwa. Prawie każdy tak właśnie myśli o wizytówce. Efektywny marketing musi wychodzić poza wszystkie wzorce. Czas na myślenie niestandardowe!