Tag Archives | narzędzia

Kiedy technologia bez przerwy robi postępy również i my sami winniśmy zacząć nadążać za nimi – zobacz, na jakie zmiany należy zwracać uwagę

Żyjemy w świecie, w którym ciężko wyobrazić sobie dzień bez zajrzenia do komputera podłączonego do sieci internetowej. Okazuje się, że nasza mobilność na przestrzeni kilkudziesięciu lat wzrosła na tyle, że dzisiaj bez jej obecności upadłoby wiele firm, a ludzie straciliby z pewnością pracę. Najczęściej nie pamiętamy o tym, jak wiele zawdzięczamy naukowcom, którzy dbają o to, by rozwój najnowszych technologii przenikał do naszej rzeczywistości i był przystępny dla każdego.

Nowoczesne systemy zarządzania w medycynie – ogólna charakterystyka

W dzisiejszych czasach usługi medyczne są traktowane jako wyroby, które podlegają specjalnemu systemowi zarządzania jakością. Przydzielany jest w związku z tym dany certyfikat ISO w zakresie usług medycznych, który ma wpływ na postrzeganie placówki medycznej na całym świecie. Pacjenci również zyskują niemałe korzyści, ponieważ mogą liczyć na doskonałą opiekę oraz związane z nią poczucie bezpieczeństwa. Co trzeba wiedzieć w sprawie przedstawianego świadectwa jakości?