Tag Archives | instytucje

Czy obsługa informatyczna jest aktualnie konieczna krajowym firmom?

Obecnie w naszym kraju coraz więcej firm zakłada własne witryny internetowe. Takie są wymagania rynku, ponieważ coraz więcej ludzi korzysta z sieci. Tak więc Internet daje możliwość praktycznie darmowej reklamy swoich produktów. Następnym motywem popychającym do tego kroku jest to, że firmy konkurencyjne mają swoje strony.

Wypadek podczas pracy powinien okazać się być udokumentowany

Czy wszystko powiemy na temat uruchamiania przedsiębiorstwa?

Bez wątpienia powinno się zastanowić nad tym, czy już wszystko wiemy odnośnie prowadzenia firmy i czy mamy pojęcie gdzie musimy się wybrać w tych wszystkich kwestiach. Im dokładniej wszystko będziemy mieli określone, tym większa będzie szansa na to, że w między czasie nic niemiłego nas nie zadziwi.

Praktyczny materiał opisujący istotne zagadnienia – certyfikat ISO 9001, certyfikat ohsas 18001 i deklaracja zgodności CE

W tym artykule zajmiemy się trzema intrygującymi, na pozór nieznacznie skomplikowanymi, lecz także niezwykle znaczącymi kwestiami. Powiemy sobie o tym co oznacza pojęcie certyfikat ISO 9001, czym jest certyfikat ohsas 18001 i także omówimy sobie sprawę deklaracji zgodności CE.
Z początku wyjaśnijmy sobie pierwszą sprawę. Certyfikat ISO 9001 to jeden z systemów zarządzania jakością, a wyraźniej mówiąc jest to norma międzynarodowa, która definiuje wymagania jakie koniecznie powinien realizować system zarządzania jakością.