Tag Archives | system

Kryteria IP a także telefony, jakie je spełniają

telefony komórkowe, przejmując kardynalne funkcje coraz większej ilości urządzeń, towarzyszą nam na co dzień także w wypadkach, które mogą mieć wpływ na sprawne działanie smartfona.

Ekologiczne zachowania w twoim domu i Twojej w firmie

Automatyzacja wkracza do każdej dziedziny naszego życia. Do niedawna nikomu nie przyszło do głowy że będzie realne automatyczne podawanie pelletów do pieca. Centralny pojemnik na pellet pozwala na zbudowanie systemu samoczynnego kolportowania paliwa do mniejszych, przypaleniskowych zbiorników. Kotły centralnego grzania, piece kominkowe, również dzisiejsze piece kuchenne i wkłady kominkowe na pellety, zdołamy podłączyć jednocześnie parę urządzeń do jednego systemu.

Pula świadczeń pracowniczych a zagadnienia wyceny i księgowania rezerw

W księgowości szalenie istotnym tematem dotyczącym rezerw wykonywanych w rachunkowości jest sposób ich wyceny. Podmioty gospodarcze ustalają rezerwy z różnych powodów, zwykle jako rezultat wynikający z prawa.

Rozwód – jak go przeprowadzić, żeby okazał się faktycznie jak najmniej problematycznym przeżyciem?

Zdarza się, że małżeństwo się rozsypuje, mimo że małżonkowie próbowali je utrzymać. Rozwody są dziś coraz częstsze, toteż pomoc prawnika w niektórych sytuacjach staje się kategorycznie niezbędna, w szczególności gdy partnerzy nie potrafią dogadać się samodzielnie, bez żadnej pomocy z zewnątrz.