Tag Archives | system

Pula świadczeń pracowniczych a zagadnienia wyceny i księgowania rezerw

W księgowości szalenie istotnym tematem dotyczącym rezerw wykonywanych w rachunkowości jest sposób ich wyceny. Podmioty gospodarcze ustalają rezerwy z różnych powodów, zwykle jako rezultat wynikający z prawa.

Ekologiczne zachowania w twoim domu i Twojej w firmie

Automatyzacja wkracza do każdej dziedziny naszego życia. Do niedawna nikomu nie przyszło do głowy że okaże się realne mechaniczne podawanie pelletów do paleniska. Centralny pojemnik na pellet pozwala na stworzenie systemu samoczynnego kolportowania paliwa do mniejszych, przypaleniskowych pojemników. Kotły centralnego ogrzewania, piece kominkowe, również dzisiejsze piece kuchenne i wkłady kominkowe na pellety, zdołamy podłączyć jednocześnie kilka urządzeń do jednego systemu.

Rozwód – jak go przeprowadzić, żeby okazał się faktycznie jak najmniej problematycznym przeżyciem?

Zdarza się, że małżeństwo się rozsypuje, mimo że małżonkowie próbowali je utrzymać. Rozwody są dziś coraz częstsze, toteż pomoc prawnika w niektórych sytuacjach staje się kategorycznie niezbędna, w szczególności gdy partnerzy nie potrafią dogadać się samodzielnie, bez żadnej pomocy z zewnątrz.

Jakim sposobem otrzymać fundusze na rozwój przedsiębiorstwa?

Jeśli rozmyślasz o dalszym rozkwicie Twojej firmy, wdrażaniu nowych rozwiązań, reklamy zagranicznej, musisz wiedzieć, iż fundusze na ten cel można uzyskać w ramach funduszy WE.
Dzięki wsparciu WE możesz rozwijać mnóstwo obszarów aktywności Twojej firmy.