Podręczne a także tanie komputery, które zajmują niedużo miejsca na biurku

Jeśli myślimy się nad idealnym podarunkiem dla młodej osoby, dobrze zainteresować się na przykład sprzętem elektronicznym. Tego rodzaju podarunek na pewno ucieszy młodych użytkowników, jeżeli nie wiemy konkretnie co solenizant pragnie dostać. W ostatnich czasach sprzedaż smartfonów, tabletów tudzież laptopów znacznie wzrosła. Technika kieruje się cały czas do przodu i wymyślane są coraz nowsze rozwiązania. Przeglądając katalogi sklepów internetowych ze sprzętem elektronicznym znajdziemy wiele produktów w różnych cenach.

Nettop

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Ciekawym rozwiązaniem, które pojawiło się niedawno w sklepach są nettopy. Wpisując w wyszukiwarkę frazę „nettopy asus” wyświetlą nam się nieduże urządzenia w formie podręcznych komputerów – dodatkowe informacje na . Nie zajmują wiele miejsca oraz zużywają mniej energii elektrycznej, co jest przyjazne dla środowiska. Nettopy Intel, nettopy Zotac czy też innych producentów przeznaczone są do wykonywania podstawowych czynności na PC. Ich ceny rozpoczynają się głównie od 1000 zł, więc jest to niekiedy tańszy komputer, aniżeli na przykład tak samo niewielkie laptopy.

Nettopy można wykorzystać w domu, jeśli nie mamy zbyt wielkiego biurka i istotna dla nas jest jak największa oszczędność miejsca. Tego rodzaju mały komputer można również umieścić w salonie, niektóre z nich wyposażone są w pilot do sterowania, jeśli sprzęt połączymy z ekranem telewizora.http://www.alwro.com.pl/oferta.phpJest to więc świetny podarunek dla kogoś kto potrzebuje komputera od czasu do czasu bądź do podstawowych operacji, na przykład przeglądanie stron internetowych, zdjęć bądź dokumentacji. Wchodząc do sklepu New Balance bądź innych mieszczących się w galeriach handlowych możemy spotkać nettopy jako wyposażenie kas – wejdź na www i sprawdź więcej. Bardzo dobrze radzą sobie z oprogramowaniem do obsługi klientów, przydatne są również w firmie, kiedy chcemy zakupić niedrogi, jednakże funkcjonalny sprzęt dla zatrudnionych.

Szukając nettopów, dobrze jest przedstawić sprzedającemu nasze wymagania co do sprzętu, tak by mógł odpowiednio go dopasować. Takie niewielkie i niedrogie urządzenia będą świetnym prezentem dla młodej osoby lub dla kogoś kto dopiero uczy się obsługiwać komputer.