Tag Archives | model

Najlepszym bezzałogowym statkiem latającym z podglądem na żywo, w chwili obecnej jest z całą pewnością dron DJI Inspire 1

Wszystkie osoby zajmujące się zawodowo fotografią winny dowiedzieć się coś więcej na temat nowoczesnych bezzałogowych statków latających. W chwili obecnej jest to temat numer 1, który bezustannie przewija się w technicznych gazetach, telewizji , a także sieci.

Potrzebujesz porządnego sprzętu GPS? Zwróć atencję na modele firmy Tomtom!

Na obecną chwilę ludzie nadzwyczaj cenią sobie komfort i wskutek tego nadzwyczaj interesują się Urządzeniami, dzięki którym zdołają dużo łatwiej i szybciej przeprowadzać przeróżne czynności.

Nowoczesny elektryczny grill – co musi posiadać?

Grillowanie to jedna z w najwyższym stopniu ulubionych rozrywek Polaków. Grillujemy właściwie cały rok, nie licząc paru prawdziwie zimowych miesięcy. A i to kiedy niekiedy nie jest prawidłem, jako że grillować wszak nie trzeba za każdym razem na zewnątrz.

Praktyczny materiał opisujący istotne zagadnienia – certyfikat ISO 9001, certyfikat ohsas 18001 i deklaracja zgodności CE

W tym artykule zajmiemy się trzema intrygującymi, na pozór nieznacznie skomplikowanymi, lecz także niezwykle znaczącymi kwestiami. Powiemy sobie o tym co oznacza pojęcie certyfikat ISO 9001, czym jest certyfikat ohsas 18001 i także omówimy sobie sprawę deklaracji zgodności CE.
Z początku wyjaśnijmy sobie pierwszą sprawę. Certyfikat ISO 9001 to jeden z systemów zarządzania jakością, a wyraźniej mówiąc jest to norma międzynarodowa, która definiuje wymagania jakie koniecznie powinien realizować system zarządzania jakością.