Jakie zimowe dodatki wybierają modne damy, żeby wyglądać równie dobrze, jak w lecie

Białogłowy słyną z tego, że chcą trendy się prezentować, zarówno na co dzień, jak i od święta. A dodatkowo wielkie okazje (np. śluby) wymagają tego, aby odświętnie się ubrać – w końcu kiedyś trzeba pochwalić się przed większą publicznością nowo nabytą kreacją. Wreszcie damskie ubranie bywa uzależnione nie tylko od dnia czy okazji, ale również od pory roku. Lipiec wydaje się być łaskawszym miesiącem dla elegantek niż grudzień, bo letnie podkoszulki czy stroje do kąpieli są tańszymi artykułami niż zimowe futra. Jednak ten zasadniczy ubiór to dopiero początek – niektórzy sądzą, że diabeł tkwi w szczegółach, a nimi są z pewnością dodatki.

torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Zima bywa tą porą roku, która wymaga tego, aby założyć na siebie większą liczbę dodatków. Mają one za zadanie ochraniać przed zimnem i dodawać szyku damskiej figurze. Powłóczyste szaliki i grube rękawiczki bywają niezbędne nie tylko w czasie zimowych wyjazdów w góry. Jeśli temperatura spadnie poniżej -10 stopni Celsiusa, to nawet zdecydowana przeciwniczka rękawic błyskawicznie zacznie szukać jakiejkolwiek pary w swojej szufladzie.

Kozaki na zimę może nie końca pełnią rolę dodatków, ale bez ocieplanych i solidnych butów trudno sobie wyobrazić wyjście z domu w mroźny dzień.

Ten serwis internetowy przeprowadzki wrocław posiada ciekawe informacje na opisywany wątek, zatem, jeżeli ta tematyka Cię ciekawi, to zobacz to obowiązkowo.

Teraz wybór obuwia kobiecego pozostaje bardzo duży i na pewno większy od tego proponowanego facetom. Panie potrzebują przynajmniej paru par.

Zobacz ten tekst, to również jest świetny artykuł (http://www.marsen.biz/) opisywanego problemu. Nie czekaj i kliknij a na pewno się nie zawiedziesz.

Buty z długą cholewą, czyli np. oficerki, fantastycznie będą wyglądać w połączeniu z krótką skórzaną spódniczką i kolorowymi podkolanówkami we wzorki. A te na niewielkim obcasie, wykonane ze skóry, będą idealne dla pań, które codziennie muszą pokonywać na piechotę parę kilometrów. Aby wybrać najwłaściwszą dla siebie parę, trzeba się zastanowić, gdzie będziemy w nich spacerować. Kozaki na zimę mają być nade wszystko chronić przed zimnem, a prezencja zdaje się być sprawą drugoplanową.

Z kolei skórzane torebki damskie z pewnością pozostają jednymi z najbardziej ważnych dodatków do damskiego stroju. Zwłaszcza zimą taka torebka spełnia także ekstra funkcje – zaraz po wejściu do ciepłego pomieszczenia to do niej wkładane są nierzadko chociażby takie zwykle rękawice.

Czarne kozaki w sam raz na zimę

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzane torebki damskie są zazwyczaj produkowane w jednym bardzo popularnym kolorze, czyli w czerni. A taka właśnie barwa wydaje się być najpraktyczniejszą na zimę. Chociaż równie dobrze możemy poprawić sobie samopoczucie kupując torebkę w jaskrawym kolorze, który będzie przy okazji rewelacyjnie komponował się z kolorem modnych botków.