Tag Archives | inwestycje

Szukamy odpowiedzi na ciekawe pytania: czy opłaca się inwestować? W jakiego rodzaju inwestycje ulokować własny kapitał?

Mądry człowiek zdaje sobie sprawę, iż najlepsze inwestycje to nieruchomości. Nieruchomości jednakże bywają bardzo kosztowne. Nie wszystkich stać zwykle na to, by przeznaczyć ponad 200 tys. złoty na mieszkanie, żeby w drugiej kolejności takowy wynająć.

Gra na giełdzie – co można wywnioskować z wykresów walut?

Każdy inwestor, który decyduje się na rozpoczęcie przygody z inwestowaniem na giełdzie, ma dużo wątpliwości. Trudne nazwy, mnóstwo niezbędnych informacji oraz przekonanie, że w każdym momencie możemy stracić wszystkie pieniądze z powodu jednej złej decyzji, to powody do zdenerwowania, jeśli jednak lepiej przyjrzymy się mechanizmom, według których funkcjonuje giełda, zauważymy, że nasze inwestycje wcale nie muszą być oparte na szczęśliwym trafie.

Giełda dla początkującego nie ma żadnych tajemnic

Warto zainwestować na giełdzie. Gdy jedynie posiadamy jakieś małe oszczędności oraz planujemy je zwiększyć, to warto się namyślić, czy właściwym miejscem do tego nie okaże się giełda. Możemy rozłożyć nasze oszczędności w różnych spółkach, a potem uważnie spoglądać na to jak regularnie rosną, nie denerwując się minimalnymi zmianami.