Tag Archives | aparat

Nowoczesne lustrzanki cyfrowe na współczesnym rynku fotografii

Ceny aparatów są obecnie faktycznie niewielkie, wobec tego w sumie każda osoba może sobie pozwolić na ich kupno. Rynek oferuje pod tym względem bogaty asortyment, a aparaty to idealne narzędzia dające możliwość na zachowanie magicznych momentów. Jak jednak wybrać sprzęt, który będzie faktycznie zadowalający? Jakie cechy są absolutną podstawą, aby aparat cyfrowy sprostał indywidualnym potrzebom?

Najlepszym bezzałogowym statkiem latającym z podglądem na żywo, w chwili obecnej jest z całą pewnością dron DJI Inspire 1

Wszystkie osoby zajmujące się zawodowo fotografią winny dowiedzieć się coś więcej na temat nowoczesnych bezzałogowych statków latających. W chwili obecnej jest to temat numer 1, który bezustannie przewija się w technicznych gazetach, telewizji , a także sieci.

Telefon dotykowy to jeden z tych współczesnych przedmiotów, bez których nie jesteśmy w stanie funkcjonować.

Komórki służą nam wszędzie, zarówno do komunikacji w kontaktach personalnych jak i w rozmowach służbowych. Niełatwo zobrazować sobie, że jeszcze dziesięć lat temu mało kto miał komórkę i że zaplanowane spotkanie mógł przełożyć zwięzłym SMS-em. Rodzi się pokolenie ludzi, którzy nie pamiętają życia bez telefonów komórkowych. Kupno porządnego telefonu dotykowego to nie lada sprawdzian .

Dron na ślub, czyli w jaki sposób zdobyć fantastyczne zdjęcia

O dniu ślubu myślałeś odkąd zaręczyłeś bądź zaręczyłaś się ze swoją miłością? Powinna być to najwspanialszych z chwil, jakie przeżyłeś w dotychczasowym życiu, a aby utrwalić te niezwykłe momenty prawie każda z par decyduje się wynająć fotografa. W dzisiejszych czasach jednak nie starczy aparat, nawet z najlepszym obiektywem, gdyż teraz furorę robią drony. Możesz je bez obaw wykorzystać na swoim przyjęciu, by uzyskać ujęcia, jakich jeszcze nie miał żaden z członków twojej rodziny, biorący wcześniej ślub.